Little Champions

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 321,7 MB
  • Version 1.1.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Applibot
Little Champions mobil oyunu aksiyon ve macera oyunları arasında yer alan kaliteli bir mobil oyundur.

Karmakarışık bir platform üzerinde ne kadar ilerleyebileceğinizi ölçmek için Little Champions mobil oyununu Android  mobil cihazınıza ücret ödemeden indirebilirsiniz. Oyunda renkli fakat bir o kadar da zorlu bir platform sizleri bekliyor olacak. Sevimli bir karakterin macera dolu hikayesinin bir parçası olmak adına Little Champions mobil oyunu sizlere aracılık edecektir. 

Sizde hikayenin bir parçası olmak isterseniz oyunda başarılı bir performans sergilemeye çalışın. Kafa karıştırıcı oyun görevlerinin üstesinden gelebileceğinize inanıyor musunuz? Cevabınız evetse bir sonra ki platform sizleri bekliyor olacak. Çeşitli hile ve sürprizlerle 3D aksiyonun parçası olabilirsiniz. Oyunun kaliteli görselleri ve basit oyun kontrolleri de sizleri oyuna dahil etmeye yetecek özellikler arasındadır. 

Sıkılmadan oynayabileceğiniz bir mobil oyun istiyorsanız Little Champions oyununda sevimli karakteri yönlendirebilirsiniz. Önünüzde ki engelleri aşacak ve puanları toplamak için için dikkatli bir şekilde ilerleyeceksiniz. Oyunda bir çok sevimli karakter oyuncularını bekliyor olacak. Görsel olarak en sevdiğiniz karakteri seçerek oyuna başlayın, engellere ateş edin ve yolunuzu açarak ilerleyin. Başarılı bir oyun sizleri bekliyor olacak. 

 
Daha Fazla Göster
Little Champions indir
DİĞER SÜRÜMLER