Little Champions

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 321,7 MB
  • Version 1.1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Applibot
IOS cihazınıza indireceğiniz Little Champions oyunu renkli ve başarılı bir oyundur.

Applibot stüdyosunun geliştirmiş olduğu Little Champions mobil oyunu IOS  mobil cihazınızda oynayabileceğiniz başarılı bir macera oyundur. En sevdiğiniz karakterleri hedeflerine doğru çekecek ve ateş ederek onları yok etmeye çalışacaksınız. Aynı zamanda özel olarak hazırlanmış platformda ilerleme katetmeye çalışacaksınız. Oyunumuz büyüklerin yanı sıra çocukların da  oynayabileceğiniz başarılı bir mobil oyundur. 

En iyi oyun görselleri, en grafikleri Little Champions'da sizleri bekliyor olacak. Özel olarak hazırlanmış bir çok platform oyunda sizleri bekliyor. Platformları başarı ile geçtiğinizde diğer bir platforma geçmeye hak kazanacaksınız. Bunu başarmak pek de sandığınız kadar kolay olmayacak. Çünkü kafa karıştırıcı zorlu bir platform ile karşılaşacaksınız. Hedefe ulaşmak için güçlü bir atış yapmanız gerekebilir bunu için isabet alın ve ateş. 

Hedefe ulaşmak için sahneye yayılmış çeşitli yetenekleri kullanarak ilerleyebilirsiniz. Sevimli karakterlerden dilediğinizi seçebilir ve o şekilde ilerleyebilirsiniz. Her bir karakter birbirinden yetenekli ve eğlencelidir. Bu zevki yaşamak için sizde Little Champions mobil oyununa dahil olabilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Little Champions indir
DİĞER SÜRÜMLER